




Шуруповёрт-дрель Einhell TP-CD 18/80 Li BL — 18 В, 80 Нм, без АКБ и ЗУ
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Професійний акумуляторний дриль-шуруповерт Einhell TP-CD 18/80 Li BL-Solo — ваш надійний і потужний помічник у загвинчуванні та свердлінні
Будучи членом сімейства Power X-Change, його можна поєднувати з усіма акумуляторами та зарядними пристроями системної серії
Пристрій приводиться в рух безщітковим двигуном Einhell PurePOWER
Цей безщітковий двигун забезпечує більшу потужність і довший час роботи, ніж звичайні двигуни з вугільними щітками
Завдяки 2-швидкісному редуктору Quick-stop, крутному моменту 80 Нм і 19 рівням крутного моменту, а також додатковому налаштуванню свердління, акумуляторна дриль-шуруповерт забезпечує велику потужність для свердління
Завдяки електроніці з тонким регулюванням швидкості обережне свердління та загвинчування не становить жодних проблем
Одномуфтовий 13-мм швидкозатискний патрон із міцного металу надійно фіксує відповідні насадки
Вбудоване світлодіодне освітлення забезпечує гарний огляд робочої зони навіть у темних і погано освітлених приміщеннях
Завдяки ергономічному та тонкому дизайну з поверхнями SoftGrip акумуляторна дриль-шуруповерт зручно лежить у руці
За допомогою кліпси на ремінь акумуляторний шуруповерт можна швидко та надійно зберігати на поясі
Акумуляторна дриль-шуруповерт Einhell Professional TP-CD 18/80 Li BL-Solo поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Будучи членом сімейства Power X-Change, його можна поєднувати з усіма акумуляторами та зарядними пристроями системної серії
Пристрій приводиться в рух безщітковим двигуном Einhell PurePOWER
Цей безщітковий двигун забезпечує більшу потужність і довший час роботи, ніж звичайні двигуни з вугільними щітками
Завдяки 2-швидкісному редуктору Quick-stop, крутному моменту 80 Нм і 19 рівням крутного моменту, а також додатковому налаштуванню свердління, акумуляторна дриль-шуруповерт забезпечує велику потужність для свердління
Завдяки електроніці з тонким регулюванням швидкості обережне свердління та загвинчування не становить жодних проблем
Одномуфтовий 13-мм швидкозатискний патрон із міцного металу надійно фіксує відповідні насадки
Вбудоване світлодіодне освітлення забезпечує гарний огляд робочої зони навіть у темних і погано освітлених приміщеннях
Завдяки ергономічному та тонкому дизайну з поверхнями SoftGrip акумуляторна дриль-шуруповерт зручно лежить у руці
За допомогою кліпси на ремінь акумуляторний шуруповерт можна швидко та надійно зберігати на поясі
Акумуляторна дриль-шуруповерт Einhell Professional TP-CD 18/80 Li BL-Solo поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Артикул: (4514300)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.39 кг |
| Діаметр патрона | 2 мм /- 13 мм |
| Ключові особливості | реверс, додаткова бічна рукоятка, регулювання крутного моменту |
| Напряжение | 18 В |
| Питание | Li-Ion |
| Розміри, ( ВхШхГ ) | 254x80x213 |
| Скорость вращения | 1800 об/хв /(1-а швидкість: 0-500 об/хв; 2-а швидкість: 0-1800 об/хв) |
| Тип | шурупокрути |
| Тип патрона | швидкозажимний |
- Цена: 3 660 ₴





