


Шуруповёрт-дрель ударный Bosch GSR 18V-90 C — 18 В, 64 Нм, с АКБ, с кейсом
Описание
Характеристики
Информация для заказа
GSR 18V-90 C Professional - це потужний акумуляторний дриль-шуруповерт з безщітковим двигуном, який забезпечує максимальну продуктивність завдяки крутному моменту 64 Нм і 2100 хв?
Компактна конструкція верхньої частини довжиною 163 мм забезпечує ідеальну маневреність
Міцний 13-мм металевий патрон забезпечує відмінну передачу крутного моменту для будь-якої роботи
Привід дриля забезпечує відмінний контроль інструменту для більшого захисту користувача та інструменту: система HMI пропонує регульовану функцію KickBack Control, яка знижує ризик віддачі в разі заклинювання інструменту та різкого обертання інструменту
Регульована функція прецизійного зчеплення запобігає надмірному затягуванню після досягнення заданого крутного моменту, тим самим зменшуючи знос зчеплення і рівень шуму.
Компактна конструкція верхньої частини довжиною 163 мм забезпечує ідеальну маневреність
Міцний 13-мм металевий патрон забезпечує відмінну передачу крутного моменту для будь-якої роботи
Привід дриля забезпечує відмінний контроль інструменту для більшого захисту користувача та інструменту: система HMI пропонує регульовану функцію KickBack Control, яка знижує ризик віддачі в разі заклинювання інструменту та різкого обертання інструменту
Регульована функція прецизійного зчеплення запобігає надмірному затягуванню після досягнення заданого крутного моменту, тим самим зменшуючи знос зчеплення і рівень шуму.
Артикул: (0.601.9K6.006)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Малайзия |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 5 а/год |
| Вес | 1.1 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Ключові особливості | інноваційна система Kickback Control |
| Напряжение | 18 В |
| Питание | Li-Ion |
| Скорость вращения | 2100 об/хв |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
- Цена: 19 704 ₴

