АКЦІЯ!
-6%










Аккумуляторная ударная дрель-шуруповерт Bosch GSB 183-LI — 18 В, 56 Нм, 1815 об/мин, 2×2 А·ч
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Завдяки двигуну 18 В Bosch GSB 183-LI Professional забезпечить вас необхідною потужністю, де б і коли б ви не працювали
Цей універсальний акумуляторний інструмент не тільки загвинчує шурупи в деревину, але й свердлить цегляну кладку та метал
Створений для досконалості, він може похвалитися кількома функціями, призначеними для запобігання перегріву або надмірного заряду, забезпечуючи довший термін служби акумулятора та менше часу, витраченого на ремонт
GSB 183-LI Professional сумісний з усіма професійними акумуляторами та зарядними пристроями Bosch на 18 В для додаткової ефективності та економічності.
Цей універсальний акумуляторний інструмент не тільки загвинчує шурупи в деревину, але й свердлить цегляну кладку та метал
Створений для досконалості, він може похвалитися кількома функціями, призначеними для запобігання перегріву або надмірного заряду, забезпечуючи довший термін служби акумулятора та менше часу, витраченого на ремонт
GSB 183-LI Professional сумісний з усіма професійними акумуляторами та зарядними пристроями Bosch на 18 В для додаткової ефективності та економічності.
Артикул: (0.601.9K9.100)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Малайзия |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2 а/год |
| Вес | 1.2 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм /max |
| Напряжение | 18 В |
| Питание | Lithium-Ion |
| Скорость вращения | 374 об/хв /- 1815об/хв |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
- Цена: 6 626 ₴





