




Пила дисковая настольная Einhell TC-TS 8 I — 500–800 Вт, диск 200 мм
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Настільна циркулярна пила Einhell TC-TS 8 I - це компактний потужний інструмент для роботи з деревиною, ДВП та багатьма іншими матеріалами
Невибагливий у обслуговуванні, плавний, але водночас потужний асинхронний двигун забезпечує необхідну потужність, тоді як міцна трубчаста конструкція рами та сталевий робочий стіл забезпечують необхідну стабільність
Диск можна нахиляти вліво (до 45°), що в поєднанні з кутовим упором (+/- 45°) робить можливим точні косі різи
Настільна пила оснащена направляючою планкою з затискачами з обох сторін
Щоб підтримувати робочу зону в чистоті, в корпус вбудовано роз'єм для відведення стружки
Кабель можна безпечно та зручно зберігати на вбудованому тримачі кабелю
Пильний диск з твердосплавними наконечниками забезпечує потужне та чисте різання
Штовхач, необхідний для безпечної роботи, завжди зручно зберігати на спеціально розробленому кронштейні.
Невибагливий у обслуговуванні, плавний, але водночас потужний асинхронний двигун забезпечує необхідну потужність, тоді як міцна трубчаста конструкція рами та сталевий робочий стіл забезпечують необхідну стабільність
Диск можна нахиляти вліво (до 45°), що в поєднанні з кутовим упором (+/- 45°) робить можливим точні косі різи
Настільна пила оснащена направляючою планкою з затискачами з обох сторін
Щоб підтримувати робочу зону в чистоті, в корпус вбудовано роз'єм для відведення стружки
Кабель можна безпечно та зручно зберігати на вбудованому тримачі кабелю
Пильний диск з твердосплавними наконечниками забезпечує потужне та чисте різання
Штовхач, необхідний для безпечної роботи, завжди зручно зберігати на спеціально розробленому кронштейні.
Артикул: (4340412)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 10.5 кг |
| Вид | циркулярна |
| Глибина різу при 45º | 27 мм |
| Кут нахилу пилки | 45 ° |
| Оберти двигуна | 2950 об/хв |
| Розмір диска | 200 мм /х ø16 мм х 2.4 мм / кільк. зубів 24 |
| Тип | дискова |
| Функции и возможности | підключення пиловидалення/36 мм |
- Цена: 6 300 ₴



