АКЦІЯ!
-3%










Минимойка высокого давления Bosch UniversalAquatak 125 — 1500 Вт, 125 бар
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
UniversalAquatak 125 забезпечує швидке, гнучке та легке прибирання без зайвих зусиль
Насадка 3-в-1 підходить для широкого спектру робіт з прибирання, від садових меблів до дренажних каналів
Різні налаштування з віяловим, ротаційним і точковим струменем дозволяють впоратися з конкретними завданнями кожного прибирання
Насадка для миючого засобу під високим тиском об'ємом 450 мл економить час при митті автомобілів
Висувна ручка та великі колеса забезпечують більшу мобільність та легке зберігання
Тихий моторизований насос робить миття під тиском більш комфортним
Швидкороз'ємні з'єднання та можливість зберігання пістолета під час роботи полегшують прибирання.
Насадка 3-в-1 підходить для широкого спектру робіт з прибирання, від садових меблів до дренажних каналів
Різні налаштування з віяловим, ротаційним і точковим струменем дозволяють впоратися з конкретними завданнями кожного прибирання
Насадка для миючого засобу під високим тиском об'ємом 450 мл економить час при митті автомобілів
Висувна ручка та великі колеса забезпечують більшу мобільність та легке зберігання
Тихий моторизований насос робить миття під тиском більш комфортним
Швидкороз'ємні з'єднання та можливість зберігання пістолета під час роботи полегшують прибирання.
Артикул: (0.600.8A7.A00)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Сеть 220В |
| Классификация | Бытовой |
| Максимальная производительность | 360 л/ч |
| Максимальная температура воды на входе | 40 град. |
| Максимальное давление | 125 бар |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Назначение | Многофункциональный |
| Потребляемая мощность | 1500 Вт |
| Дополнительные характеристики | |
| Длина шланга высокого давления | 5 м |
- Цена: 6 057 ₴






