




Фуговально-рейсмусовый станок Einhell TC-SP 204/2 — 1500 Вт, ширина 204 мм
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рубанок Einhell TC-SP 204/2 — це високоякісний масивний верстат потужністю 1500 Вт для точного, швидкого стругання та фугування
Завдяки високій продуктивності двигун підтримує постійну швидкість вала леза до 9000 обертів на хвилину, забезпечуючи таким чином оптимальні результати стругання
Робочий стіл із висувною опорою для заготовки та швидкою автоматичною швидкістю введення максимум 6 м/хв простий у використанні
Завдяки передбаченому регулюванню висоти до 2 мм для фугування та 3 мм для стругання по товщині, знімання матеріалу можна точно регулювати рукояткою
Рубанок постачається з двома міцними лезами рубанка високої якості HSS
З висотою отвору подачі до 120 мм і шириною отвору подачі 204 мм рубанок підходить для обробки досок, смуг або менших балок
Для того, щоб підтримувати робоче місце в чистоті, до адаптера всмоктування O 100 мм можна підключити систему асперації
Стругальний столик стаціонарного рубанка виготовлений з міцного алюмінію і оснащений похилим кінцевим упором
На додаток до міцної конструкції, антивібраційні ніжки також забезпечують необхідну стійкість
Рубанок також оснащений вимикачем перевантаження та перемикачем нульової напруги, що запобігає ненавмисному запуску машини після збою електроживлення.
Завдяки високій продуктивності двигун підтримує постійну швидкість вала леза до 9000 обертів на хвилину, забезпечуючи таким чином оптимальні результати стругання
Робочий стіл із висувною опорою для заготовки та швидкою автоматичною швидкістю введення максимум 6 м/хв простий у використанні
Завдяки передбаченому регулюванню висоти до 2 мм для фугування та 3 мм для стругання по товщині, знімання матеріалу можна точно регулювати рукояткою
Рубанок постачається з двома міцними лезами рубанка високої якості HSS
З висотою отвору подачі до 120 мм і шириною отвору подачі 204 мм рубанок підходить для обробки досок, смуг або менших балок
Для того, щоб підтримувати робоче місце в чистоті, до адаптера всмоктування O 100 мм можна підключити систему асперації
Стругальний столик стаціонарного рубанка виготовлений з міцного алюмінію і оснащений похилим кінцевим упором
На додаток до міцної конструкції, антивібраційні ніжки також забезпечують необхідну стійкість
Рубанок також оснащений вимикачем перевантаження та перемикачем нульової напруги, що запобігає ненавмисному запуску машини після збою електроживлення.
Артикул: (4419952)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Общие параметры | |
| Вес | 23.9 кг |
| Дополнительные параметры | |
| Максимальная ширина строгания | 204 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Глибина строгання | 3 мм /(фуганок) / 0-2 мм (рейсмус) |
| Кількість оборотів | 9000 об/хв /(холостого ходу) |
| Максимальна висота матеріалу | 120 мм |
| Мощность | 1500 Вт |
| Питание | від мережі |
| Размер стола | 740 х 210 /(фуганок) / 270 x 204 мм (рейсмус) |
| Скорость подачи | 6 м/хв |
| Тип | фугувально-рейсмусовий верстат |
- Цена: 19 596 ₴






