




Телевизор Samsung 43" QLED 4K — Smart Tizen The Frame, чёрный
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Модель 2024 | QE43LS03DAUXUA |
| Частота оновлення панелі | 50Hz |
| Контраст | Dual LED |
| Процесор зображення | Quantum Processor 4K |
| Масштабування | Yes |
| Технологія покращення передачі кольору | |
| Розширений динамічний діапазон (HDR) | Quantum HDR |
| Широкий кут огляду | Wide Viewing Angle |
| Технологія затемнення | Supreme UHD Dimming |
| Антиблікове покриття | Matte Display |
| Роздільна здатність | 4K (3,840 x 2,160) |
| Дизайн | Frame Design |
| Тип рамки | VNB |
| Експертна калібровка зображення | N/A |
| Технологія покращення зображення | Motion Xcelerator |
| FreeSync | N/A |
| Super Ultra Wide Game View / Game bar | Yes |
| Object Tracking Sound | OTS Lite |
| Активний підсилювач голосу | |
| Смарт ТВ | |
| Bluetooth | Yes (BT5.2) |
| Wi-Fi | |
| LAN | 1 |
| Тюнери | DVB-T2CS2 |
| Multi View | upto 2 videos |
| Білий корпус | |
| Потужність звуку | 20W |
| Канальність звуку | 2CH |
| Режим картини ArtMode | |
| Блок One Connect | One Connect (Y22 4K) |
| Клас енергоефективності | B |
| HDMI | 4 |
| USB | 2 x USB-A |
| Пульт | TM2361G,(TM2361F RU,AZ,AM,BY,GE) |
| VESA | 200 x 200 mm |
| Розмір присторю без підставки | 969.5 x 557.8 x 24.9 mm |
| Розмір пристрою з підставкою | 969.5 x 591.9 x 196.8 mm |
| Розмір пакування | 1087 x 677 x 165 mm |
| Розмір підставки | 678 x 196.8 mm |
| Вага телевізора (без підставки) | 8.6 kg |
| Вага телевізора (з підставкою) | 8.9 kg |
| Вага телевізора (вага пакування) | 15.5 kg |
Артикул: (QE43LS03DAUXUA)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Венгрия |
| Диагональ экрана | 43 дюйм |
| Цвет | Черный |
| Операционная система | Tizen |
| Поддержка Smart TV | Да |
| Разрешение экрана | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Состояние | Новое |
| Тип телевизора | Qled |
| Интерфейсы | |
| Количество разъемов USB | 2 |
| Изображение | |
| Частота экрана | 50 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| Цифровой тюнер | DVB-T2 (ефірне), DVB-C (кабельне), DVB-S2 (супутникове) |
- Цена: 27 999 ₴





