




Жёсткий диск Synology 2 TB — 3.5" SATA 5400 RPM
Описание
Характеристики
Информация для заказа
| https://global.synologydownload.com/download/Document/Hardware/DataSheet/Hard%20Drives/25-year/HAT3300/enu/Synology_HAT3300_Data_Sheet_enu.pdf | |
| Код товару | HAT3300-2T |
| Ємність | 2 ТБ |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Інтерфейс | SATA 6 Гбіт/сек |
| Розмір сектору | 512e |
| Швидкість обертів | 5400 обертів за хвилину |
| Розмір буфера | 256 МБ |
| Максимальна швидкість передачі даних (ном.) | 180 МБ/сек |
| Середній наробіток між відмовами (MTBF) | 1 млн годин |
| Показник робочого навантаження | 180 ТБ на рік |
| Гарантія | 36 місяців |
Артикул: (HAT3300-2T)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Synology |
| Страна производитель | Таиланд |
| Вид | Внутренний |
| Объем накопителя | 2000 GB |
| Объем буфера | 256 MB |
| Назначение | Для сервера |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | 3.5" |
- Цена: 5 944 ₴

