
Зарядное устройство Bosch Professional GAL 1880 CV — 14.4/18V
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Технічні характеристики
Зарядна напруга акумулятора14,4 – 18 В
Зарядний струм8,0 A
Час заряд. з потужн. ак. 1,5 A•год (80 %/100 %) прибл.10/25 хв
Час зарядження при ємності акумулятора 2,0 A•год (80 % / 100 %), приблизно15/30 хв
Час заряд. з потужн. ак. 3,0 A•год (80 %/100 %) прибл.20/35 хв
(1.600.A00.B8G)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение питающей сети | 230 В |
| Напряжение зарядки | 18 В |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Время зарядки | 10 хв //25 хв з потужн. ак. 1,5 A•год (80 %/100 %) |
| Напруга акумулятора | 14.4 В /- 18 В |
| Совместимость | універсальне |
| Тип | Зарядное устройство |
- Цена: 4 248 ₴

