АКЦІЯ!
-9%










Минимойка высокого давления Bosch EasyAquatak 100 — 1100 Вт, 100 бар
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця мийка високого тиску є зручним рішенням для регулярного чищення забруднених поверхонь
Насадка Bosch 360° дозволяє з легкістю очищувати важкодоступні ділянки
Можливість тримати пристрій однією рукою дає більше свободи і можливостей, щоб швидше отримати результат
Додатково віялоподібний струмінь можна регулювати від потужного потоку до делікатного розпорошення для споліскування, відповідно до завдань, які треба вирішувати
EasyAquatak 100 можна використовувати для очищення автомобілів, контейнерів для сміття, садових меблів і вікон
До цього пристрою також додається насадка для мийного засобу, яка додає до струменю мийний засіб для глибокого очищення
Насадка Bosch 360° дозволяє з легкістю очищувати важкодоступні ділянки
Можливість тримати пристрій однією рукою дає більше свободи і можливостей, щоб швидше отримати результат
Додатково віялоподібний струмінь можна регулювати від потужного потоку до делікатного розпорошення для споліскування, відповідно до завдань, які треба вирішувати
EasyAquatak 100 можна використовувати для очищення автомобілів, контейнерів для сміття, садових меблів і вікон
До цього пристрою також додається насадка для мийного засобу, яка додає до струменю мийний засіб для глибокого очищення
(0.600.8A7.E00)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Сеть 220В |
| Классификация | Бытовой |
| Максимальная производительность | 300 л/ч |
| Максимальная температура воды на входе | 40 град. |
| Максимальное давление | 100 бар |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Назначение | Многофункциональный |
| Потребляемая мощность | 1100 Вт |
| Дополнительные характеристики | |
| Длина шланга высокого давления | 3 м |
- Цена: 3 519 ₴



