АКЦІЯ!
-9%










Минимойка высокого давления Bosch EasyAquatak 110 — 1300 Вт, 110 бар
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця компактна мийка високого тиску забезпечує швидке чищення без зусиль
Мийка EasyAquatak 110 легко маневрує, а завдяки компактній конструкції і наявності відсіку для зберігання приладдя потребує мало місця
Маючи в своєму розпорядженні потужне чищення з тиском 110 бар і вибором насадок з регульованим віялоподібним струменем і обертових насадок, можна з легкістю чистити автомобілі, тераси і садові меблі
Насадка високого тиску для мийного засобу на 450 мл зменшує час чищення завдяки швидкому нанесенню мийного засобу
З'єднання з фіксацією при натисненні і наявність місця зберігання мийного пістолета суттєво полегшують чищення
Мийка EasyAquatak 110 легко маневрує, а завдяки компактній конструкції і наявності відсіку для зберігання приладдя потребує мало місця
Маючи в своєму розпорядженні потужне чищення з тиском 110 бар і вибором насадок з регульованим віялоподібним струменем і обертових насадок, можна з легкістю чистити автомобілі, тераси і садові меблі
Насадка високого тиску для мийного засобу на 450 мл зменшує час чищення завдяки швидкому нанесенню мийного засобу
З'єднання з фіксацією при натисненні і наявність місця зберігання мийного пістолета суттєво полегшують чищення
(0.600.8A7.F00)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Китай |
| Питание | Сеть 220В |
| Классификация | Бытовой |
| Максимальная производительность | 330 л/ч |
| Максимальная температура воды на входе | 40 град. |
| Максимальное давление | 110 бар |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Назначение | Многофункциональный |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Дополнительные характеристики | |
| Длина шланга высокого давления | 3 м |
- Цена: 4 187 ₴





