




Пила дисковая Einhell TC-CS 89 — 600Вт, 89×10мм
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ручна циркулярна міні-пила Einhell TC-CS 89 - компактна і зручна пила, яка може виконувати різання за розмірами з дуже високою точністю в численних матеріалах і має найвищі оцінки за точність, без зусиль обробляє матеріали на основі деревини, пластику або плитки.
Високоточні різи можливі завдяки плавному регулюванню глибини різання.
Міцна алюмінієва підошва TC-CS 89 з чудовими характеристиками ковзання забезпечує чисте, точне і безперервне розпилювання.
Інструмент оснащений захистом від перевантаження.
Пилка має ергономічну ручку з м'якими накладками, за яку одночасно приємно і безпечно тримати інструмент.
Пиловидалення забезпечує роботу з низьким рівнем пилу.
Точні розрізи забезпечуються паралельним упором.
В комплект поставки входять: алмазний диск для плитки, TCT диск з 20 зубцями для деревини і пластику, HSS диск з 80 зубцями для твердої деревини.
Високоточні різи можливі завдяки плавному регулюванню глибини різання.
Міцна алюмінієва підошва TC-CS 89 з чудовими характеристиками ковзання забезпечує чисте, точне і безперервне розпилювання.
Інструмент оснащений захистом від перевантаження.
Пилка має ергономічну ручку з м'якими накладками, за яку одночасно приємно і безпечно тримати інструмент.
Пиловидалення забезпечує роботу з низьким рівнем пилу.
Точні розрізи забезпечуються паралельним упором.
В комплект поставки входять: алмазний диск для плитки, TCT диск з 20 зубцями для деревини і пластику, HSS диск з 80 зубцями для твердої деревини.
(4331030)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.98 кг |
| Вид | дискова |
| Глибина пропилювання | 27 мм |
| Кут нахилу пилки | 90 ° |
| Оберти двигуна | 7200 об/хв |
| Питание | електромережа |
| Розмір диска | 89 мм |
| Тип | міні |
| Функции и возможности | регулювання глибини різання без інструментів, підключення видалення пилу 36 мм |
- Цена: 3 990 ₴





