АКЦІЯ!
-3%










Проектор Asus ZenBeam E1R — WVGA, 200 lm, портативный, Wi-Fi
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
ASUS ZenBeam E1R|Projectors|ASUS Global
Міні LED-проектор ASUS ZenBeam E1R - 200 світлодіодних люменів, роздільна здатність WVGA (854x480), автоматичний режим портретної проекції, вбудований акумулятор для портативного відтворення відео до 4 годин, банк живлення, USB Type-A, HDMI
- Автоматичний режим портретної проекції* робить його ідеальним для перегляду контенту соціальних мереж
- Дозволяє створювати до 100-дюймів проекції на відстані 2,7 м, має автоматичну вертикальну корекцію трапецеїдальних спотворень і гніздо для штатива для зручності
- Світлодіодне джерело світла потужністю 200 люмен із власною роздільною здатністю WVGA (854 x 480), а також підтримує вміст у форматі FHD
- Вбудований акумулятор: Забезпечує до чотирьох годин* відтворення відео
| Портативный проектор Asus ZenBeam E1R (DLP, WVGA, 200 lm, LED) Wi-Fi | 90LJ00J3-B01070 |
| Технология | DLP™ |
| Разрешение: | 854 x 480 (WVGA) |
| Яркость: | 200 lm |
| Контраст: | 500:1 |
| Оптический трансфокатор (зум): | - |
| Проекционное отношение: | 1.2:1 (0,5 м ~ 3,7 м) |
| Фокусировка: | ручная |
| Источник света (тип, срок работы): | RGB LED, 30000 часов |
| Энергопотребление (Вт): | <0,5 / <45 Вт |
| Вход: | HDMI, Wi-Fi (ключ / ТВ-бокс) |
| Выход: | USB-A: x 1 (Power output 5V/1A, USB WiFi dongle) |
| Динамик (Вт): | 2W x1 |
| Коррекция трапецеидальных искажений: | ±40 ° (вертикальный) |
| Шум (дБ): | 30/28 |
| Батарея (ёмкость, автономность): | 5700mAh (up to 4 hours) |
| Масса (кг): | 0.31 |
| Габариты (мм): | 108 x 84 x 29 мм |
(90LJ00J3-B01070)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Страна производитель | Китай |
| Тип матрицы | DLP |
| Интерфейсы | Wi-Fi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.31 кг |
| Встроенный динамик | 1 /2 Вт |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 29 x 84 x 108 |
| Класс устройства | портативний проектор |
| Масштабування і фокусування | ручне |
| Проєкційне співвідноошення | короткофокусний (0.8 - 1.3)/1.2:1 (0,5 м ~ 3,7 м) |
| Реальна роздільна здатність | 854 x 480 (WVGA) |
| Ресурс лампы | 30000 год |
| Тип лампы | RGB LED |
| Формати зображення | 16:9 |
| Яскравість екрану | 200 лм |
- Цена: 16 390 ₴





