АКЦІЯ!
-3%










Проектор Asus ZenBeam Latte L1 — HD, 300 lm, портативный, Wi-Fi, Bluetooth
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Портативний світлодіодний проєктор ASUS ZenBeam Latte L1 — 300 люменів, 720p, акустика Harman Kardon, Bluetooth®-динамік 10 Вт, 3 години автономного відтворення відео, бездротове проєктування, вбудований акумулятор, USB Type-A, HDMI®
- Яскравість до 300 люменів і роздільна здатність 720p
- Короткофокусний проєктор утворює зображення діагоналлю 40 дюймів на відстані 1 м та 120 дюймів – на відстані 3,2 м
- Інтерфейси підключення: бездротове дублювання зображення з екрана мобільних пристроїв, HDMI®, USB Type-A та аудіовихід для навушників
- Вбудований акумулятор 6000 мА·год забезпечує 3 години відтворення відео або 12 годин аудіо без підключення до електромережі
- Стереоскопічний Bluetooth®-динамік потужністю 10 Вт з акустикою Harman Kardon, три аудіорежими
- Унікальний дизайн: форма кавоварки, оббивка тканиною
https://www.asus.com/ua-ua/Displays-Desktops/Projectors/Portable/ZenBeam-Latte-L1/
| Портативный проектор Asus ZenBeam S2 (DLP, HD, 500 lm, LED) WiFi, White | 90LJ00C2-B01070 |
| Технология | DLP™ |
| Разрешение: | 1280 x 720 (HD) |
| Яркость: | 300 lm |
| Контраст: | 400:1 |
| Оптический трансфокатор (зум): | - |
| Проекционное отношение: | 1.2:1 (Projection Size: 30"~120") |
| Фокусировка: | Manual |
| Источник света (тип, срок работы): | RGB LED, 30000 часов |
| Энергопотребление (Вт): | 36 |
| Вход: | HDMI, Wi-Fi, Bluetooth |
| Выход: | USB-A (5V/1A) |
| Динамик (Вт): | 2х5Вт (Harman/Kardon) |
| Коррекция трапецеидальных искажений: | Horizontal / Vertical, Auto Keystone |
| Шум (дБ): | 28 |
| Батарея (ёмкость, автономность): | 6000mAh (up to 3 hours) |
| Масса (кг): | 0.585 |
| Габариты (мм): | 131(W) x 109(H) x 147(D) mm |
(90LJ00E5-B00070)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Страна производитель | Китай |
| Тип матрицы | DLP |
| Интерфейсы | Wi-Fi |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.585 кг |
| Встроенный динамик | 1 /2х5Вт (Harman/Kardon) |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 109 x 131 x 147 |
| Класс устройства | портативний проектор |
| Проєкційне співвідноошення | короткофокусний (0.8 - 1.3)/1.2:1 |
| Реальна роздільна здатність | 1280 x 720 (HD) |
| Ресурс лампы | 30000 год |
| Тип лампы | RGB LED |
| Формати зображення | 16:9 |
| Яскравість екрану | 300 лм |
- Цена: 24 339 ₴



