




Секатор плоскостной Neo Tools 15-207 — рез до 18 мм, длина 200 мм
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Секатор площинний Neo Tools 15-207
Секатор 185 мм для молодих пагонів, діапазон до 6 мм 15-207 NEO – інструмент, призначений для садових робіт. Підходить для роботи з невеликими та тонкими рослинами, догляд за якими потребує певної точності. Леза, оснащені мікронаконечниками, виготовлені із загартованої та додатково загартованої нержавіючої сталі. Ергономічна ручка надійно лягає в руку, а м'які елементи на ручці підвищують комфорт використання. Секатор має запобіжний механізм, який дозволяє заблокувати інструмент за допомогою однієї кнопки. Особливо рекомендується для догляду за кімнатними рослинами, деревами бонсай, садовими деревами, у теплицях або для складання флористичних композицій.
Характеристики товару:
- Діаметр різання: 6 мм
- Лезо - загартована та додатково загартована нержавіюча сталь,
- Руків'я- пластик
- Довжина леза 50 мм
- Загальна довжина: 185 мм
- Вага: 120 г
(15-207)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NEO Tools |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.12 кг |
| Максимальний діаметр зрізу | 6 мм |
| Материал лезвия | Закаленная сталь |
| Общая длина | 185 мм |
| Тип | сікатор |
| Тип питания | механічний |
| Цвет | чорний, сірий, помаранчевий |
- Цена: 790 ₴



