АКЦІЯ!
-10%








Сучкорез плоскостной Verto 15G253 — рез до 35 мм, телескопический 700–1000 мм, алюминиевый держатель
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Сучкоріз площинний Verto 15G253
Сучкоріз універсальний телескопічний VERTO (арт. 15G253) довжиною 700-1000 мм і діаметром різання до 35 мм. Секатор типу «by-pass», призначений для різання тонких і товстих гілок. Леза довжиною 96 мм вкриті тефлоновим покриттям, яке забезпечує захист від корозії. Додатковою перевагою є передача, яка зменшує зусилля, необхідне для різання, на 20%. Телескопічні плечі збільшують відстань, на якій можна працювати інструментом. Ергономічне руків’я, вкрите протиковзним матеріалом, забезпечує безпеку та комфорт під час експлуатації.
Характеристики товару:
- Довжина леза: 96 мм
- Діаметр різання: 35 мм
- Вага: 1441 г
- Руків'я: телескопічне 700-1000 мм
- Тип: обхідний
- Лезо: з PTFE покриттям
- Рукоятка: пластик + резина
(15G253)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Verto |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина ножа | 96 мм |
| Максимальний діаметр зрізу | 35 мм |
| Общая длина | 700 мм /- 1000 мм |
| Тип | сучкоріз |
| Тип питания | механічний |
| Цвет | салатовий, зелений |
- Цена: 1 462 ₴

