АКЦІЯ!
-3%










Хлебопечка Gorenje BM910WII — 550 Вт, 0.9 кг, 15 программ, белая
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
| Знімна ємність з тефлоновим покриттям |
| Форма для випікання: 1 |
| Тістоміс: 1 |
| Протипригарне покриття тістоміса |
| Розмір випічки: 2 |
| Вибір розміру хлібини: 750 - 900 г |
| Оглядове віконце для контролю за процесом приготування |
| Кількість програм: 15 |
| Програма для замішування тіста |
| Звуковий сигнал |
| Функція підтримки тепла |
| Збереження програми випікання у разі знеструмлення приладу |
| Кнопка увімкнення |
| Підрум'янення скоринки |
| Монохромний дисплей: LCD дисплей |
| Білий індикатор роботи |
| Автоматичне приготування тіста |
| Програма прискореного випікання |
| Програма приготування варення/джему |
| Програма приготування домашнього йогурту |
| Програма безглютенової випічки |
| Вимірювальна ємність |
| Мірна ложка |
| Нековзкі ніжки |
| Автоматичне вимкнення |
| Потужність нагрівання: 550 Вт |
| Приєднувальний кабель: 0.8 м |
| Розміри (шхвхг): 21.8 × 29.7 × 29.2 см |
| Розмір упакованого приладу (шхвхг): 25.8 × 34.2 × 34 см |
| Вага нетто: 3.5 кг |
| Вага брутто: 4.9 кг |
| Приєднувальна потужність: 550 Вт |
| Шифр приладу: 673846 |
| EAN код: 3838782069758 |
(BM910WII)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Количество программ выпечки | 15 |
| Максимальный вес выпечки | 0.9 кг |
| Потребляемая мощность | 550 Вт |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.5 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Цвет корпуса | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вибір розміру хліба | 1 /750 - 900 г |
| Дополнительно | звуковий сигнал, Вибір кольору скоринки, функція збереження хліба теплим, прогумована протиковзка основа, збереження програми випічки при знеструмленні приладу |
- Цена: 3 544 ₴



