




Угловая шлифмашина Bosch Professional GWS 24-230 JZ — 2400Вт, 230мм
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Потужна кутова шліфувальна машина потужністю 2400 Вт із системою захисту від пилу CYCLON TECH для збільшення продуктивності
Вигода користувача
Перший у світі CYCLON TECH видаляє до 90% пилу з охолоджуючого повітря, збільшуючи термін експлуатації двигуна втричі
Новий запатентований двигун має високу стійкість до перевантажень, вдвічі вище для збільшення швидкості видалення матеріалу
Прецизійна механічна система разом із допоміжною рукояткою для контролю вібрації знижує вібрацію на 13% для користувача
Захист від перевантаження вимикає інструмент в умовах тривалого перевантаження, щоб захистити інструмент
Захист від повторного пуску для підвищення безпеки користувача, а плавний запуск додає зручності
| Рівень шуму | Для електроінструмента рівень шуму класу A, як правило, складає: рівень звукового тиску дБ (A); рівень звукової потужності дБ (A). Погрішність K= дБ. |
| Номінальна споживана потужність | 2.400 W |
| Частота обертання холостого ходу | 8.500 об/хв |
| Нарізка шліфувального шпинделя | M14 |
| Основна рукоятка | Гільза |
| Круг, Ø | 230 мм |
| Гумова тарілчаста шліфувальна платформа, Ø | 230 мм |
| Чашковий круг, Ø | 140 мм |
| Вага | 5,8 кг |
| Вимикач | Фіксатор вимикача |
(0.601.8C3.300)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.8 кг |
| Диаметр диска | 230 мм |
| Источник питания | мережа |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 8500 |
| Напряжение | 220 В |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип | кутові (болгарки) |
- Цена: 7 938 ₴





